Ariel Rider – stylowy miejski rower

Nowa propozycja prosto z Hong Kongu dla miłośników rowerów elektrycznych i cruiserów – Ariel Rider. Na razie jeden model, ale za to aż cztery silniki do wyboru. Aluminium, skóra i nowoczesne technologie.Ariel Rider elektryczny miejski rower

Ariel Rider elektryczny miejski rower skórzane siodełkoAriel Rider to zupełnie nowa marka na rowerowej mapie, stworzona przez Bann Industries z Hong Kongu. Twórcy postawili na jakość i styl. Klasyczny wygląd cruiserów zamknięto w lekkiej aluminiowej obudowie, którą uzupełniono nowoczesnymi rozwiązaniami i ręcznie robionymi dodatkami, w tym oblekanymi w skórę, którą najpierw starannie sprawdzano – zanim dokonano ostatecznego wyboru, testowano setki rodzajów z całego świata.
Klienci mają do wyboru jeden model, ale do wyboru z którymś z czterech silników (od 200 do 500W), które posiadają 30 miesięcy gwarancji, i z akumulatorami litowo-jonowymi o pojemności 36V 11Ah od Samsunga (w najmocniejszej wersji 500W bateria ma pojemność 48V 11Ah).
Komputer pokładowy, jak w luksusowym samochodzie, poinformuje rowerzystę m.in. o prędkości, poziomie naładowania baterii, przebytym dystansie, temperaturze na zewnętrz, a nawet automatycznie włączane oświetlenie po zmroku, oczywiście LEDowe.
Rowery posiadają ponadto hamulce tarczowe, przerzutki siedmiobiegowe od Shimano. Prędkość maksymalna ograniczono programowo do 25 km/h, co można zmienić na własną odpowiedzialność.
Ceny nie są oszałamiające. Nie podano wprawdzie cen najsłabszej wersji silnikowej, ale już nieco mocniejszy, 250W kosztuje 1799 euro (350W – 1949 euro/500W – 2149 euro).Ariel Rider elektryczny miejski rower Ariel Rider elektryczny miejski rower Ariel Rider elektryczny miejski rower


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy