I edycja Bike&Fashion w Warszawie

Późno rozpoczęta wiosna nie może przeszkodzić w świetnej rowerowej zabawie. Poza imprezami typowo sportowymi, warto zauważyć inne inicjatywy przeznaczone dla każdego rowerzysty. Już teraz zarezerwujcie sobie czas na pierwszą edycję targów BIKE&FASHION, która odbędzie się w Warszawie 12 maja. 

52rdgs20969387945517_770534499_n

BIKE&FASHION, to pierwsza edycja targów rowerowo-modowych na których znajdziecie wszelkiego rodzaju rowery holenderskie, ostre koła, szosówki, MTB, cruisery … czyli to co zapewnia najlepszy środek transportu w Warszawie, a także po prostu dobrą zabawę. Nie obędzie się oczywiście bez dodatków do rowerów: koszyków, dzwonków, uchwytów, siodełek, kasków, ciuchów, biżuterii  itp. To wszystko na 1500 metrów kwadratowych powierzchni wystawowej przy ul. Solec 18, a na zewnątrz czekać będzie grill, muzyka i – mamy nadzieję – słońce schładzane zimnym piwkiem.

Warto też zauważyć, że wszyscy goście targów, będą mogli zupełnie za darmo skorzystać z usług serwisowych firmy MYSZA Serwis. Kto chce sobie wyregulować przerzutkę, nasmarować piasty, wycentrować koła, a nawet wymienić powietrze w oponach z zimowego na letnie 🙂 powinien się tam pokazać.


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy