Chillout po poznańsku

Wiosna to dla miłośników rowerów doskonały moment na pierwsze przejażdżki. Ci, którzy mają rowery, przygotowują się do sezonu. Inni zastanawiają się nad zakupem czegoś odpowiedniego. Coraz częściej w grę wchodzi nie tylko rodzaj roweru, ale także jego wygląd. Zauważyła to Poznańska Manufaktura Rowerowa, która wypuściła na rynek Chillovelo, swoją nową markę.

Rower Chillovelo Lomberjackie

Na początek marka Chillovelo wprowadza do sprzedaży trzynaście rowerów o charakterystycznych nazwach takich jak Coconut, Pink Muffin czy Dark Side Of The Moon. Nazwy są powiązane z opowieściami. Taki sposób przedstawiania rowerów to nowość na rynku. Ceny przystępne – od 1499 zł.

Strona internetowa Chillovelo kusi hasłem „Modne rowery miejskie”. I rzeczywiście, przeglądając rowery, nie można oprzeć się wrażeniu, że kolory i detale zostały pieczołowicie dobrane. Powinny spodobać się szczególnie kobietom, ale i wymagający mężczyźni powinni znaleźć coś dla siebie. Czy trzynaście to mało? Zanim ocenicie, sprawdźcie jak różnorodne są to modele.

Chillovelo Turquoise SkyZa całą historią marki stoi Mikołaj Fogt. Poznaniak, który rowerami pasjonuje się od urodzenia. Jak to zwykle bywa w przypadku nowych biznesów, porzucił wygodny etat i zajął się tym, co umie i lubi najbardziej. Początki nie były łatwe, ale od 2012 sprzedał już kilkaset rowerów. Wszystkie składa samodzielnie. Wykorzystuje zarówno gotowe ramy, jak i projektuje je na zamówienie. Wszystko zależy od klienta i zasobności jego portfela. Nawet stosunkowo tanie rowery Chillovelo są składane ręcznie, co bez wątpienia ma wpływ na ich jakość i bezawaryjność.
Ukryte w nazwie love nie znalazło się przypadkowo. Mikołaj na każdym kroku podkreśla, że wszystko powstało z pasji i radości tworzenia.

Chillovelo sklep rowerowy w PoznaniuPasja Mikołaja przekłada się na rowery, które produkuje. Sam wybiera ramę i akcesoria w taki sposób, aby dobrze się na nich jeździło. Nie jest też głuchy na trendy, czego wynikiem jest właśnie nowa kolekcja modnych rowerów Chillovelo. Czas pokaże czy takie podejście się sprawdzi.
Mikołajowi pomaga Asia Chodor. Specjalizuje się w aerografii i zajmuje się wizualną stroną rowerów. Prawdopodobnie bez niej nie byłoby tak dobrze dobranych kolorystycznie modeli.
Asię i Mikołaja możecie odwiedzić w ich salonie na ulicy Polanka 7 w Poznaniu (obok Galerii Malta). Prywatnie to otwarci ludzie z poczuciem humoru. Można z nimi porozmawiać o rowerach i skorzystać z przejażdżki, aby sprawdzić, czy na produkowanych przez nich rowerach jeździ się tak dobrze, jak wyglądaj. Kto wie, może Chillovelo spodoba się właśnie wam?
Rower Chillovelo CoconutRower Chillovelo Orange Fox


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy