FlyPedals i SPD staje się miejskim systemem

Masz w rowerze zamontowane pedały z zatrzaskami SPD i pojawia się problem, co zrobić, gdy skończysz jeździć? Wozisz ze sobą buty na zmianę? A może męczysz się i stąpasz w butach z blokami idąc na przykład do kawiarni? Koniec kłopotów! Dan Lucchesi i Bryan Gardner z Denver wpadli na pomysł wyprodukowania adapterów, które nazwali FlyPedals.
Adapter FlyPedals
FlyPedals przydadzą się wszystkim, którzy korzystają z SPD i innych pedałów zatrzaskowych nie tylko podczas treningów i długich podróży, ale także na co dzień. Dzięki adapterowi wymyślonemu przez Amerykanów wszyscy jeżdżący z pedałami zatrzaskowymi mogą korzystać ze swoich rowerów także jadąc do kawiarni czy na spotkanie ze znajomymi. Nie trzeba mieć drugiego roweru, nie trzeba wozić butów na zmianę. Po prostu wpinasz w zatrzaski adapter, który sprawia, że pedały zmieniają się w zwykłe platformy i pozwalają wygodnie jechać w normalnych butach, choćby trampkach. Adapter FlyPedals
FlyPedals współpracują w wieloma systemami: Shimano SPD, SPD-SL, LOOK Keo, Crank Brothers, Egg Beaters, Candy, Time ATAC, RXS, Clic, MTB, SpeedPlay, SpeedPlay Frog, Infinity Pedals i wieloma innymi.
FlyPedals są wykonane w całości z aluminium lotniczego. Są bardzo lekkie (zaledwie 97 gramów), trwałe i wystarczająco małe (90x90x11 mm), by z łatwością zmieścić się w kieszeni spodni.

Adapter FlyPedalsJeśli zaś chodzi o trwałość, to pomysłodawcy są jej tak pewni, jak producenci słynnych zapalniczek Zippo –  udzielają dożywotniej gwarancji i zapewniają wymianę, gdyby w jakiejkolwiek sytuacji zdarzyło się, że FlyPedals pękną.
Adapter FlyPedals kosztuje 39 dolarów.Adapter FlyPedals


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy