GT Karakoram 4.0 29er zniknął spod Politechniki

Wraz z nadejściem wiosny nadszedł też niestety czas na złodziei rowerów. 23 kwietnia dali o sobie znać w Warszawie. Z klatki rowerowej spod Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej wygarnęli rower GT Karakoram 4.0 29er w rozmiarze M.

GT Karakoram 4.0 29er  2

 

Właścicielka zauważyła kradzież dopiero ok. g. 21. Klatka rowerowa była otwarta – przecięto dwie linki rowerowe zamykające klatkę – a w środku nie było roweru, który również zabezpieczała linka.

Rower nie był znakowany ani rejestrowany. Nie posiadał też żadnych charakterystycznych cech. Jedyne ślady jakie posiadał, pochodzą z normalnego użytkowania: obtarty po bokach bagażnik (pozostałość po sakwach), odcięta blaszka bagażnika do montowania oświetlenia, a na ramie zaczep do pompki (trudny do usunięcie bez wiertarki) z charakterystycznym stożkiem w jednej ze śrub zamiast typowego krzyżaka. Pompkę, dowcipny złodziej zostawił. Numer ramy roweru: BI-1313S10I42185SNMG11I04457.

Pod klatką rowerową nie było niestety monitoringu, więc cała nadzieja w społeczności rowerowej. Jeśli ktoś natknie się na ten rower, dawajcie znać.

GT Karakoram 4.0 29er


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy