Już nie tylko składaki. Tern wchodzi w miasto z Roji

Były składaki, i to nie byle jakie, a teraz Tern wkroczył w nowy etap rozwoju prezentując kolekcję rowerów miejskich z serii Roji. Najważniejsze, że kolekcja jest dość różnorodna i każdy znajdzie coś, co będzie mu najbardziej pasowało. Wystarczy zauważyć, że te zaprojektowane w Japonii modele są dostępne na ramach w rozmiarach od 42 do 58 cm. Mniejsze rowery są osadzone na kołach 650c, większe na 700c.
Tern Roji Rip


Zobowiązaliśmy się do budowy jednej z wiodących na świecie marek rowerów miejskich – wyjaśnia powody wprowadzenia kolekcji rowerów, która nie są składakami założyciel i szef marki Tern Joshua Hon.

Bagażnik do serii Tern RojiJednocześnie zapewnia, że firma będzie rozwijać ofertę rowerów składanych, elektrycznych i cargo. – To naturalny kierunek rozwoju naszej filozofii projektowania klasycznych rowerów – mówi Hon.

Kolekcja Roji odniosła niespodziewany sukces w Japonii, teraz została wprowadzona na rynki całego świata, także w Polsce.

W ramach serii dostępne są dwa małe rowery, które posiadają konstrukcję hybrydową łączącą tradycyjne ramy z kompaktowymi kołami. Wszystkie zaś budowano z myślą o tym, by sprostać wszystkim wymaganiom jazdy miejskiej. Wszystkie są przy tym bardzo starannie wykonane. Praktyczność kolekcji podkreśla bardzo bogata oferta akcesoriów, w tym bagażników.

Tern Roji RallySzef marki Tern podkreślał podczas prezentacji kolekcji, że projektanci starali się, by rowery z kolekcji Roji łączyły w sobie najlepsze cechy rowerów miejskich. – Nasze rowery są zoptymalizowane do jazdy miejskiej. Dzięki rozmiarowi i wydajności doskonale sprawdzają się w Tokio, a zwrotność i styl czyni je idealnym wyborem na przykład do jazdy po Paryżu – wyjaśniał Hon.

Najtańszy model z serii Roji w Polsce – Tern Roji Clutch – kosztuje 2350 zł, na najdroższy – Tern Roji Gleam – trzeba wydać 7700 zł, ale to już jest naprawdę perełka.

Tern Roji Clutch

Tern Roji Clutch

Gamę dostępnych modeli uzupełniają – stylowy Tern Roji Rally za 3390 zł, Tern Roji Rivet za 3490 zł i Tern Roji Rip za 3650 zł.

Szczegółową specyfikację każdego modelu znajdziecie tutaj.

Tern Roji Gleam

Tern Roji Gleam


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy