Kradli rowery? Ktoś rozpoznaje?

Policjanci z Tychów poszukują kobietę i mężczyznę, którzy mogą mieć związek z kradzieżą rowerów. Kradzieże miały miejsce w Tychach pomiędzy 27 czerwca a 1 lipca. Może ktoś rozpozna na zdjęciach te same dwie osoby, które zostały zarejestrowane przez monitoring w miejscach kradzieży dokładnie w tym czasie, gdy znikały rowery?

Kradzieże rowerów w Tychach
Pierwsza ze zgłoszonych kradzieży miała miejsce 27 czerwca w Tychach przy ul. Grota Roweckiego. Rower został przypięty do stojaka rowerowego obok budynków o numerach 65-67.
Druga nastąpiła wieczorem 1 lipca. Rower pozostawiony przez właściciela pod sklepem „City Point” przy ul. Jana Pawła II zniknął o g. 21.
W obu przypadkach udało się zabezpieczyć monitoring i wyodrębnić zdjęcia dobrej jakości. W obu przypadkach pojawiają się te same dwie osoby, kobieta i mężczyzna.
Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę lub mężczyznę na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat przedstawionych zdarzeń, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Al. Bielska 46, nr tel. (32) 325 62 88 od 8.00 do 15.00 lub całodobowo pod numerem telefonu alarmowego 997.

Kradzieże rowerów w Tychach Kradzieże rowerów w Tychach Kradzieże rowerów w Tychach
Publikowane zdjęcia pochodzą z zabezpieczonego monitoringu, a udostępnione zostały przez śląską policję.


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy