Kreidler rośnie w 2015

Kreidler przedstawił pełną kolekcję rowerów elektrycznych na rok 2015. Liczba oferowanych modeli rowerów tej marki wzrośnie w 2015 r. z 18 do 22. Niektóre z nich wyposażono w systemy wspomagania elektrycznego Shimano oraz Panasonic. Wcześniej na rynku dostępne były tylko elektryczne Kreidlery z napędami firmy Bosch.
Kreidler
Wśród miejskich e-rowerów w roku 2015 dominować będzie seria Vitality Eco, a pośród górskich – Vitality Dice i Las Vegas. W nowej kolekcji znalazły się w sumie 22 modele e-rowerów, w tym 16 miejskich oraz 6 MTB.
Tegoroczna oferta marki w segmencie e-rowerów oparta jest na napędach elektrycznych wyprodukowanych przez niemieckiego Boscha. W katalogu na rok przyszły odnaleźć można jednak także rowery wyposażone w systemy konkurujących z Boschem japońskich koncernów Shimano oraz Panasonic.
Napęd elektryczny Shimano Steps Do tej pory elektryczne Kreidlery były standardowo wyposażane praktycznie wyłącznie w napędy Boscha, w tym głównie linie Performance, Active i Classic, wraz z komputerami pokładowymi Intuvia. W nowej ofercie klienci odnajdą również modele z systemami dwóch innych czołowych producentów. Mowa konkretnie o nowej wersji systemu Shimano Steps oraz napędzie Panasonica, czyli pierwszym systemie umożliwiającym bezpośrednie ładowanie baterii w samym rowerze. – wyjaśnia Ireneusz Miśkowiec, menedżer ds. sprzedaży i produktów w Kreidler Polska.
Napęd Shimano Steps (418 Wh – pozwala na pokonanie do 120 km przy w pełni naładowanej baterii) zastosowany został w zmodernizowanej wersji Vitality Eco 4. Systemu firmy Panasonic (540 Wh – pozwala na pokonanie do 158 km) użyto z kolei w nowej wersji modelu Vitality Eco 6. Napęd elektryczny BoschPozostałe e-rowery Vitality Eco wyposażono w systemy Boscha, umożliwiające przejazd z włączonym wspomaganiem elektrycznym nawet 180 km.
Wśród nowych e-rowerów MTB znalazły się odświeżone wersje modeli ze sztandarowej serii Las Vegas z kołami 650B (27,5 cala) oraz Vitality Dice z kołami o wielkości 29 cali. Pierwsza seria to projekt stworzony od podstaw z myślą o zastosowaniu wspomagania elektrycznego w MTB, druga natomiast bazuje częściowo na rozwiązaniach wykorzystanych w serii klasycznych rowerów górskich Kreidler Dice. Najbardziej zaawansowanym i równocześnie najdroższym e-rowerem Kreidlera pozostaje nadal Las Vegas 2.0 – tym razem w wersji Performance 400 Wh (z osprzętem Shimano XT).
Sugerowane ceny poszczególnych modeli na rok 2015 wahają się od 4 799 do 17 990 zł.Rowery MTB Kreidler

Kreidler Las Vegas 2.0 Shimano XT

Kreidler Las Vegas 2.0 Shimano XT

Kreidler Vitality Dice 29er 1.0 Shimano XT

Kreidler Vitality Dice 29er 1.0 Shimano XT

Kreidler Vitality Eco 8 Shimano XT

Kreidler Vitality Eco 8 Shimano XT


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy