Kross Hexagon X3 odnaleziony w Poznaniu

Z OSTATNIEJ CHWILI! ZNALAZŁ SIĘ WŁAŚCICIEL – więcej info na końcu tekstu…

Rzadko zdarza się, bardzo to smutne, by skradziony rower został odnaleziony. Z tym większą radością informujemy, że odnalazł się rower Kross Hexagon X3. Niestety nie wiadomo do kogo należy i poszukiwany jest właściciel. Rower do odebrania w Latającym Holendrze w Poznaniu, a trafił tam w dość dziwnych okolicznościach.Kross Hexagon x3

Przed dwoma dniami do sklepu Latający Holender przy ul. Strzeleckiej 27 w Poznaniu trafił Kross Hexagon X3. Rower z całą pewnością pochodzi z kradzieży. Do sklepu przyprowadziło go dwóch bezdomnych, którzy próbowali go sprzedać.Ponieważ proponowana cena wzbudziła podejrzenia pracowników, wezwali policję. Rower został sprawdzony w policyjnej bazie, ale nie figurował w niej. Z tego względu policja nie mogła nic więcej zrobić. Sklep za to zaproponował odkupienie roweru za 100 zł od osób, które go przyprowadziły i spisał z nimi standardową umowę. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że znalazły się one w jego posiadaniu w niezbyt legalny sposób. Jeśli komuś skradziono w ostatnim czasie taki rower w Poznaniu lub okolicach, to może zgłosić się po rower do sklepu Latający Holender.
Rower będzie czekał na prawowitego właściciela przez miesiąc, do 25 kwietnia. Jeśli w tym czasie nie odnajdzie się właściciel, rower zostanie przekazany przez sklep na cele dobroczynne.

Odnalazł się właściciel skradzionego Krossa UPDATE: Właśnie dowiedzieliśmy się, że właściciela udało się odnaleźć. Poszukiwania zorganizowane przez poznański sklep Latający Holender zakończyły się sukcesem. Za sprawą akcji przeprowadzonej m.in. w mediach społecznościowych 1 kwietnia, to nie żart, odnalazł się właściciel skradzionego roweru. Oby więcej takich informacji.


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy