Majówka nad Zalewem Szczecińskim

Ani się nie obejrzymy, a już będziemy mieli majówki. Warto zaplanować z wyprzedzeniem i wyruszyć na przykład… w okolice Szczecina. Rozpoczynają się właśnie zapisy na VI wyjazd rowerowy wokół Zalewu Szczecińskiego, który organizuje Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus.VI wyjazd wokół Zalewu Szczecińskiego

To była duża przygoda i... ekipa

Ubiegłoroczny wyjazd to była duża przygoda i… ekipa

Na starcie wyjazdu dookoła Zalewu Szczecińskiego policja znakowała  rowery

V wyjazd był dobrze zabezpieczony, a na starcie policja znakowała rowery

VI wyjazd rowerowy wokół Zalewu Szczecińskiego odbędzie się w dniach 14 – 15 maja 2016 roku. Głównym celem tego wydarzenia jest promocja Pomorza Zachodniego wśród miłośników turystyki rowerowej z innych regionów Polski. Z fotorelacji z ubiegłorocznego wyjazdu wyraźnie wynika jednak, że poza promocją była to fantastyczna integracja rowerzystek i rowerzystów z całej Polski.

 

W zeszłorocznym objeździe Zalewu Szczecińskiego uczestniczyli przedstawiciele 23 klubów oraz grup skupiających rowerzystów i kolarzy. Najliczniej były reprezentowane trzy kluby, które prowadziły poszczególne grupy: Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus, PCF Cycling Team oraz Szczecin na Rowerach. Sporo było także rowerzystów niezorganizowanych.

Wszystkie szczegóły dotyczące tegorocznego wyjazdu, zapisy, noclegi, regulamin itp.,  można znaleźć na Facebooku – VI wyjazd rowerowy wokół Zalewu Szczecińskiego.
VI wyjazd wokół Zalewu Szczecińskiego VI wyjazd wokół Zalewu Szczecińskiego VI wyjazd wokół Zalewu Szczecińskiego VI wyjazd wokół Zalewu Szczecińskiego VI wyjazd wokół Zalewu Szczecińskiego


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy