Merida Scultura Comp 904 – dobre opinie

Merida Scultura Comp 904 to karbonowa szosówka warta swej ceny, z bardzo porządną specyfikacją i miejscem na ewentualne ulepszenia – przyznał w teście roweru serwis togoparts.com.

Merida Scultura Comp 904 - 2013
Popularny azjatycki portal rowerowy wziął pod lupę model wzorowany na Meridzie Scultura SL, na której w World Tourze staruje grupa Lampre-Merida. Merida Scultura Comp 904 jest do niej zbliżona geometrią i dzieli z nią wiele zastosowanych technologii. „Merida Scultura Comp-904 to karbonowa szosówka warta swej ceny, z bardzo porządną specyfikacją i miejscem na ewentualne ulepszenia” – czytamy w teście. „Subtelne detale, jak zacisk sztycy wykonany metodą CNC czy linki biegnące wewnątrz rury nie są często widywane w rowerach karbonowych w podobnej cenie” – pisze Dean Koh, autor recenzji.

Merida Scultura Comp 904Jak czytamy w teście na togoparts.com, rozszerzająca się rura sterowa zapewnia odpowiednią sztywność przodu roweru, co przekłada się na precyzję prowadzenia i sterowania. Koh podkreśla także, że jeśli ktokolwiek chciałby startować Sculturą Comp 904 w wyścigach UCI, jej rama posiada odpowiedni certyfikat. Zdaniem autora recenzji szosówka Meridy jest odpowiednia szczególnie dla miłośników długiej jazdy rekreacyjno-sportowej. Scultura Comp-904 będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują swojego pierwszego karbonowego roweru.

Przypomnijmy, że cena tego modelu na naszym rynku wynosi 7499 zł.


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy