Na rower, na kask, na wszystko

Stojak rowerowy i schowek na drobiazgi w jednym – taki jest EDIE zaprojektowany przez Roberta Wałęsiaka. Teraz autor pomysłu stara się o zadbać o ochronę patentową i zainteresować potencjalnych klientów. Podpisał już pierwsze listy intencyjne z klientami.
Stojak rowerowy EDIE smart 2


Urządzenia parkingowe EDIE pozwalają na przechowywanie bagażu należącego do rowerzysty lub motocyklisty oraz zabezpieczenie go – łącznie z pojazdem – jedynie jedną kłódką.

Coś dla rowerzysty i motocyklisty

Stojak rowerowy i motocyklowy EDIE box na dwa roweryWersja EDIE box przystosowana jest do przechowywania wszystkich akcesoriów, w które jest wyposażony pojazd, a także osobistych rzeczy należących do kierowcy. Może być używana przez motocyklistów, którym umożliwia przechowywanie kasków, kurtek, rękawic, plecaków itp. zabezpieczając jednocześnie motocykl, jak również przez rowerzystów którzy mogą włożyć do niej torby, siatki z zakupami, kaski, akcesoria rowerowe – jednocześnie zabezpieczając rower.

Wersja EDIE smart jest przystosowana do przechowywania kasków rowerowych oraz mniejszych przedmiotów, które można włożyć do ich wnętrza. Wersja ta jest przeznaczona jedynie dla rowerzystów.

Spięte jednym łańcuchem

Stojak rowerowy EDIE smart Urządzenia EDIE zostały zaprojektowana w taki sposób by spiąć jednym zabezpieczeniem (U-lock lub łańcuchem) koło motocykla lub ramę rowerową ze stojakiem, jednocześnie zamykając pojemnik, w którym znajdują się rzeczy.

Stojaki EDIE wykonane są z blachy stalowej znacznej grubości (10mm – elementy główne), które tworzą konstrukcję odporną na wandalizm i wieloletnie użytkowanie. Pokrywa pojemnika osadzona jest na dwóch łożyskach kulkowych, które w połączeniu z balansami pozwalają unosić pokrywę z wyjątkową łatwością. Cała konstrukcja zabezpieczona jest antykorozyjnie podkładem cynkowym oraz pomalowana proszkowo.

Może wkrótce pod twoim sklepem

Stojak zdobył główną nagrodę w V edycji „Konkursu Na Pomysł” i został zgłoszony do Urzędu Patentowego jako wynalazek. Na początku 2016 roku rozpoczęła się międzynarodowa procedura patentowa PCT.

Robert Wałęsiak prezentuje stojak rowerowy i motocyklowy EDIE boxPodjąłem już współpracę z fabryką elementów stalowych (oczywiście w Polsce) dzięki czemu mam dość dużą moc przerobową i jestem przygotowany na każde zamówienie – mówi BikeTrendy.pl Rober Wałęsiak. Na razie składa oferty w urzędach miast i zbiera listy intencyjne.

Staram się też zainteresować prywatnych przedsiębiorców np. zarządy galerii handlowych. Klient niestety rzadko kiedy jest użytkownikiem i często nie odczuwa potrzeb przyszłego użytkownika – bywa tak, że osoby decyzyjne jeżdżą autem, a rowerem lub motocyklem rzadko i trzeba czasu by zostały przekonane, ale mam już pierwsze listy intencyjne i poważne zapytania ofertowe więc wszystko na dobrej drodze – dodaje pomysłodawca.
Stojak rowerowy i motocyklowy EDIE box na dwa rowery Stojak rowerowy EDIE smart


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy