Najmłodsi kolarze na start

Wyścigi Rowerkowe, czyli całodzienna impreza rodzinna w atmosferze pikniku, w której najmłodsi rywalizują między sobą i uczą się zasad fair play, przekroczyły półmetek. W ubiegły weekend zakończyła się impreza w tej formule w Krakowie. Zanim rozpoczną się wakacje dzieci mogą jeszcze spróbować swoich sił w Poznaniu, Wrocławiu i w Warszawie.

Wyścigi Rowerkowe
Niewiele jest takich imprez dla najmłodszych, więc warto zachęcić wszystkich rodziców, by namówiły swoje dzieci do udział w tej właśnie. Przede wszystkim podkreślić należy, że Wyścigi Rowerkowe to nie tylko zawody, ale zabawa na świeżym powietrzu dla całej rodziny, wszyscy mogą poczuć się jak na wspaniałym pikniku. Jeszcze ważniejsze jest to, że wszystkie dzieci są zwycięzcami. Każdy uczestnik staje bowiem na podium i każdy zdobywa nagrodę. Warto więc pośpieszyć się z zapisami dzieci do zawodów, gdyż liczba miejsc jest niestety ograniczona. Wyścigi RowerkoweW każdej edycji startuje około 200 dzieci w trzech kategoriach wiekowych od 3 do 10 lat. Dzieci ścigają się trójkami i po każdym wyścigu wszystkie stają na podium.
Dodatkową atrakcją są z pewnością różne pokazy, na przykład policyjne, ratownictwa medycznego oraz mnóstwo innych konkursów, gier i zabaw. Przy okazji imprezy można też oznakować rower.
Najbliższa edycja Wyścigów Rowerkowych odbędzie się 8 czerwca w Poznaniu (zapisy do 6 czerwca), a następnie „peleton” dojedzie do Wrocławia – 9 czerwca (zapisy do 6 czerwca) i do Warszawy – 16 czerwca (zapisy do 14 czerwca).
Zgłoszeń można dokonywać telefonicznie: 797 638 050 (w godz. 9.00 – 15.00) lub poprzez e-mail:  zapisy@wyscigirowerkowe.pl.
Źródło: wyscigirowerkowe.pl
Wyścigi Rowerkowe


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy