Niedziela w Warszawie

Korki, tłumy ludzi, a jeszcze wczoraj było taj fajnie. Ostatni weekend wakacji mnóstwo ludzi spędziło już w mieście, ale były to głównie spacery i rowerowe wycieczki. Samochody nie truły, kondycja narodu się podnosiła. Postanowiliśmy uwiecznić te chwile na zdjęciach. Może ktoś się rozpozna i będzie miał pamiątkę?
Niedziela w Warszawie
Przy okazji warto też przypomnieć, zwłaszcza tym, którzy poruszają się samochodami, że rozpoczęcie roku szkolnego to trudny moment na drogach, Dzieci po wakacjach są jeszcze nieco roztargnione i chwilę zajmie zanim zaczną bacznie rozglądać się na ulicach. Pamiętajmy, żeby zwolnić i zachować odpowiednią czujność na przejściach dla pieszych i przy szkołach. Sporo też dzieci dojeżdża do szkoły na rowerach, kierowcy pamiętajcie więc o rowerzystach. Rowerzystom i pieszym przypominamy zaś, że warto zadbać o swoje bezpieczeństwo po zmroku i wyposażyć się w elementy odblaskowe. Od dziś jest to zresztą obowiązek poza terenem zabudowanym.
Warto też pamiętać, że do 12 września będzie trwają policyjna akcja „Bezpieczna droga do szkoły”. Bądźmy bezpieczni. Wszyscy.
Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie Niedziela w Warszawie


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy