Polka Bikes z Izabelina

Niewiele jest w Polsce manufaktur rowerowych, firm, które zrodziły się z pasji, a dopiero potem okazało się, że może to być także biznes. Daleko nam do takich potęg jak: USA, Holandia, Włochy, a nawet do Czechów. Tym bardziej cieszy, że i u nas pojawiają się nowe inicjatywy. Najnowszą jest Polka Bikes z Izabelina. Ostre koło Landrynka z PolkaBikes 2
Polka Bikes, to manufaktura założona przez trzech znajomych – Piotra Kwiatkowskiego, Piotra Charewicza i Romualda Członkowskiego, których połączyła pasja do ostrych kół. Takie też głównie rowery znajdą się w ich ofercie, a uzupełnią ją single speedy i wolnobiegi.
Rowery z Polka Bikes mają być odejściem od skomplikowanych konstrukcji proponowanych przez większość dużych producentów. Ich domeną będzie prostota, a co za tym idzie – bezobsługowość i niskie koszty, także zakupu.
Ostre koło Stalówka z PolkaBikesDodać do tego należy odpowiedni design i kolorystykę. Rowery z Polka Bikes wywołują uśmiech na twarzy i o to w zasadzie chodzi. Żeby jeszcze wzmocnić efekt banana na twarzy, posiadają one odpowiednie nazwy. Czyż nie jest przyjemnie mieć świadomość, że poruszasz się na Listonoszu, Landrynce, Plażowiczu, Stalówce, Neonówce? Produkcja wszystkich wymienionych modeli właśnie trwa. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów w maju. Ceny są na razie promocyjne – 1550 zł – nie wiadomo jak się zmienią w następnych miesiącach.
(Foto: PolkaBikes.pl)

Ostre koło różne modele na ulicach WarszawyOstre koło Listonosz z PolkaBikes na Starym Mieście w Warszawie


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy