Pomóżmy pechowcom z Wrocławia

Sezon rowerowy, to także sezon kradzieży rowerów. Niektórzy jednak do kryminalistów mają wyjątkowego pecha. We Wrocławiu skradziono właśnie drugi rower tej samej parze. Poprzednio łupem złodzieja padł charakterystyczny Boardman. Teraz zniknął czarny góral z różowym napisem na ramie Carrera.

rower Carrera Kraken Wrocław

Rower został skradziony z balkonu mieszkania we Wrocławiu przy ul. Sokolej 65 (Krzyki). Pogoda ładna, rano właścicielka poszła zagonić rower do pracy, a po nim śladu już nie było.
Rower to czarny góral z różowym napisem na ramie Carrera model Kraken. Z przodu miał zamontowany czarny amortyzator XCM, lekko obdarty. Na ramie była zapięta blokada z grubej stalowej plecionki.
Gdyby ktokolwiek coś słyszał o próbie sprzedaży takiego nietypowego roweru, dawajcie znać. Właściciele stracili już cały sprzęt. Pomóżcie! Informacje do nas na kontakt@biketrendy.pl lub poprzez profil właściciela na Facebooku.

Na zdjęciu poniżej widać po lewej skradziony teraz rower Carrera model Kraken, a po prawej rower Boardman skradziony w marcu.
skradzione rowery Carrera Kraken i Boardman


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy