Rocky Mountain Maiden spod ręki drezdeńskich tunerów

rie:sel design z Drezna zajmuje się, jak sami o sobie piszą, spełnianiem marzeń. Rowery tuningowane w tej niemieckiej firmie faktycznie wyglądają jak z bajki. Najlepszym dowodem na wyjątkowe umiejętności fachowców z rie:sel design jest ich najnowsza produkcja – Rocky Mountain Maiden. To po prostu trzeba zobaczyć!
Rocky Mountain Maiden by Riesel Design


Rocky Mountain Maiden po przejściu przez ręce fachowców z  rie:sel design przestaje być po prostu rowerem.
Choć Maiden to model downhillowy to tak przygotowany przez drezdeńską firmą należałoby raczej nazwać uphillowym – wznieśli się bowiem na wyżyny możliwości.

Rocky Mountain Maiden by Riesel Design Zadbali o każdą śrubkę i nakrętkę. Nie warto już nawet wspominać o takich detalach jak np. siodełko „Stuhl”.

rie:sel design stworzył w 2013 r. Henry Kosel z partnerami. Specjalizuje się w tuningu rowerów sportowych, dbając głównie o ich niepowtarzalny wygląd, ale także na produkcji innowacyjnych akcesoriów najwyższej jakości: błotników, siodeł i innych.

Rocky Mountain Maiden by Riesel Design Rocky Mountain Maiden by Riesel Design Rocky Mountain Maiden by Riesel Design Rocky Mountain Maiden by Riesel Design Rocky Mountain Maiden by Riesel Design


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy