Rower cargo po skandynawsku

Rzeczy proste bywają zazwyczaj piękne i praktyczne. Nie inaczej jest z rowerem cargo duńskiej firmy Sanitov. Konstrukcja ograniczająca liczbę części do minimum i prosta, przygotowana do różnych aranżacji, skrzynia ładunkowa. Rower będący odpowiednikiem małego dostawczaka jak np. Renault Kangoo, Citroen Berlingo czy  Fiat Doblo.
Rower cargo - Sanitov Bicycle
Rower Sanitov jest połączeniem  rozwiązań znanych z chińskich rowerów towarowych z designem skandynawskim, którego cechą jest minimalistyczna estetyka. Liczbę części ograniczono do minimum, a wszystkie detale mają niezwykle prostą stylistykę.
Takie skandynawskie spojrzenie na konstrukcję tego roweru nie oznacza jednak, że Sanitov nie jest rowerem nowoczesnym.
Rower na przykład wyposażono standardowo w komputer pokładowy z GPS, który ułatwia śledzenie pojazdu, co nie tylko pozwala łatwiej go odnaleźć w razie kradzieży, ale także dostarcza wielu informacji, jak choćby o liczbie spalonych kalorii, a nawet dostarcza wyliczenia o ile zmniejszyliśmy emisję dwutlenku węgla do atmosfery, dzięki pokonaniu rowerem jakiejś określonej trasy. Komputer dostarczę także informacji standardowych dotyczących trasy, prędkości itp.

Rower cargo - Sanitov Bicycle Rower cargo - Sanitov Bicycle Rower cargo - Sanitov Bicycle

Rower wyposażono także w silnik elektryczny, który wspomaga rowerzystę przy pokonywaniu dłuższych tras lub gdy rower jest znacznie obciążony.  Rama i skrzynia ładunkowa są aluminiowe. Skrzynia może zostać dostosowana do potrzeb odbiorcy. Producent przedstawia róże propozycje rozwiązań.
Niestety nic nie wiemy o cenie tego roweru.
Rower cargo - Sanitov Bicycle Rower cargo - Sanitov Bicycle Rower cargo - Sanitov Bicycle


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy