Rower w ptaki malowany

Prawdziwy rarytas,  rękodzieło Magdaleny Kościańskiej. Stary rower zamienił się dzięki jej talentowi w dzieło sztuki. Wystarczyło parę dni.

Magdalena Kościańska rower ręcznie malowanyRower, który posłużył za „bazę” do tego pokazu możliwości autorki, był pierwotnie niebieski. Był taki zwykły, że nie trwało długo jak zyskał białe kropki dodane przez właścicielkę za pomocą markera. Nawet nie przygotowywała pod nie powierzchni, namalowała je odruchowo. To jednak był dopiero początek. Po jakimś czasie postanowiła zająć się swoim rowerem na serio.
Rama została wypiaskowana i pomalowana proszkowo na kolor jasnoszary. Dziwicie się patrząc na zdjęcia? – Często słyszę „ale masz piękny biały rower”. – śmieje się Magdalena Kościańska. Uwierzcie więc autorce, to jest jasnoszary. Detale zostały naniesione za pomocą markerów permanentnych i sprayu, utrwalone lakierem bezbarwnym. Ozdobione zostało wszystko od ramy po takie detale jak dzwonek, czy rowerowa stopka. Wentyle oraz ptaszki na koszyku też są efektem pracy własnej. Proces trwał kilka dni. Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach.
Magdalena Kościańska rower ręcznie malowanyMagdalena Kościańska rower ręcznie malowanyMagdalena Kościańska rower ręcznie malowanyMagdalena Kościańska rower ręcznie malowany Magdalena Kościańska rama_balonyMagdalena Kościańska rower ręcznie malowanyMagdalena Kościańska rower ręcznie malowany


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy