Rowerowa klubokawiarnia na Pradze

Stara Praga, Zamoyskiego 26A to nowy adres na rowerowej mapie Warszawy. W tym miejscu działa klubokawiarnia Dwa Osiem, połączenie sklepu i serwisu z miejscem, w którym można smacznie zjeść. Tu nam wszystko rozkręcą i skręcą, więc warto tu zakręcić.

Klubokawiarnia Dwa Osiem
Właściciele klubokawiarni przy ul. Zamoyskiego 26A zdobyli wcześniej doświadczenie prowadząc serwis rowerowy CECH (w podziemiach klubu 1500 przy ul. Solec 18). Teraz postanowili zaistnieć na prawym brzegu Wisły.
Serwis specjalizuje się przede wszystkim w ostrym  kole i single speed, ale naprawicie tu także rowery szosowe. Przy okazji można dobrać różne części, by wasz jednoślad stał się jeszcze bardziej wasz. W Dwa Osiem można też kupić rowery i różne części, zadowoleni powinni być zwłaszcza fani marek Cinelli, Hed, Dia Compe, Tange Seiki.

Klubokawiarnia Dwa OsiemWażną pozycję na liście tego co oferuje Dwa Osiem jest menu. Obsługa posiada bogate doświadczenie kulinarne zdobyte nie tylko w krajowej gastronomii, ale także poza granicami Polski. Dzięki temu warto odwiedzić klubokawiarnię nie tylko przy okazji załatwiania spraw rowerowych, ale po prostu, wpaść tu na coś do przekąszenia. Jadłospis jest bogaty i znajdą w nim dla siebie atrakcyjną pozycję nie tylko mięsożerni, ale i wegetarianie. Nie zapomniano też o piwoszach, na których czekają lokalne marki z naszych browarów i naszych sąsiadów zza miedzy.
Wnętrza lokalu są na dodatek bardzo obszerne i atrakcyjne, dzięki czemu można w Dwa Osiem organizować ciekawe imprezy, nie tylko rowerowe. Kilka już się zresztą odbyło.
Mamy nadzieję, że adres na stałe wpisze się w krajobraz Pragi.
Klubokawiarnia Dwa Osiem


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy