Rowery czekają na właścicieli. Policja odkryła „dziuplę”, a w niej 46 rowerów

W rowerowej „dziupli” w gminie Mrozy (woj. mazowieckie) policjanci odkryli 46 skradzionych rowerów. Do tej pory właścicielom przekazano już 12 jednośladów. Pozostałe czekają na ustalenie właścicieli.
Policjanci zabezpieczają rowery odnalezione w złodziejskiej dziupli


Policjanci z mińskiej komendy pracowali przy  sprawach dotyczących kradzieży rowerów, które miały miejsce w ubiegłych latach w Mińsku Mazowieckim. Funkcjonariusze cały czas weryfikowali różne ustalenia oraz informacje, które pomogłyby im w rozwiązaniu spraw i ustaleniu osób mogących mieć z nimi związek. Teraz udało im się odkryć złodziejską „dziuplę”.

Rowery ze złodziejskiej dziupliWiększość z rowerów skradziono z rejonu stacji kolejowej w Mińsku Mazowieckim. Policjanci poszukują właścicieli 34 rowerów, które cały czas czekają na rozpoznanie, a przy tym pracują nad ustaleniem osób, które mogą mieć związek z kradzieżami.

Na rozpoznanie czekają jeszcze 34 rowery. Sprawę prowadzi asp. szt. Maciej Kowalczyk  z wydziału dochodzeniowo-śledczego, z którym można kontaktować się w przypadku ewentualnego rozpoznania swojej własności. Można dzwonić bezpośrednio na numer telefonu  25 759 72 19.

Rowery, które czekają jeszcze na rozpoznanie, można zobaczyć na stronie policji z Mińska Mazowieckiego.
Mieszkanki powiatu Mińsk Mazowiecki odzyskały rowery
Na zdjęciu: mieszkanki Mińska Mazowieckiego i powiatu mińskiego, które odebrały już swoje rowery.
Fot. KPP Mińsk Mazowiecki


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy