Rowerzystki żegnają torebki

Firma Hawk Classic z Berlina przygotowała dla Pań kochających przejażdżki po mieście jedną z ciekawszych propozycji na zbliżający się letni sezon. Model Amelie ma w sobie coś nostalgicznego, element tęsknoty za latami dzieciństwa. Hawk Classic Amelie 7
Najnowszy model niemieckiej firmy zaprojektował Andrei Avarvarii, który zajmuje się głównie motoryzacją (współpracuje z wieloma znanymi pismami motoryzacyjnymi) i to taką z przyszłości, ale jak widać na zdjęciach, fantastycznie poradził sobie także z pojazdem retro nie posiadającym silnika.
Hawk Classic Amelie Hawk Classic Amelie powinien spodobać się paniom, które kochają podróżować po mieście, wyskoczyć do kawiarni, na zakupy. Rower nie tylko ma styl, ale został także dopracowany pod kątem przewożenia rzeczy niezbędnych każdej kobiecie. Wygląd roweru przypomina motorower nie bez przyczyny. W baku został bowiem sprytnie ukryty zamykany schowek na to, co każda kobieta musi mieć przy sobie. Jego pojemność pozwoli ukryć w nim szminkę, krem czy inne kosmetyki, a także np. telefon komórkowy, portfel, klucze i inne niezbędne drobiazgi i akcesoria. Można nawet pomyśleć o o małych zakupach. Panie mogą więc zapomnieć o torebce i skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy.
Patrząc na Amelie od strony technicznej warto wspomnieć, że będzie on dostępny na kołach 26” i 28”, posiadać siedmiobiegową przerzutkę Shimano i dynamo w piaście, a ramę wykonano z aluminium. Rower dostępny będzie w kolorach: pistacjowym, błękitnym i czarnym.
Nowy model ma wejść do sprzedaży wiosną, ale znamy już jego cenę. Producent ustalił ją na 999 euro. Hawk Classic Amelie Hawk Classic Amelie Hawk Classic Amelie


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy