Smartfon już Ci nie podskoczy!

Jeśli komuś pomysł na ten uchwyt przypomni gumkę recepturkę, ewentualnie gumkę do słoików, to pragniemy wyprowadzić go z błędu. Uchwyt o nazwie Finn jest może pomysłem prozaicznie prostym, ale też zapewnia niezwykłą stabilność smartfona umocowanego za jej pomocą do rowerowej kierownicy.
Uchwyt do smartfona Finn
Wykonany jest z wytrzymałego i elastycznego silikonu. Nadaje się do każdego roweru, bez względu na jego budowę i konstrukcję, a także do każdego smartfona. Montaż i demontaż jest banalnie prosty, a zajmuje jedynie parę sekund. Rozmiary też sprawiają, że jest on niezwykle praktyczny, pozwalają go bowiem schować do najmniejszej nawet kieszonki. Uchwyt do smartfona Finn
To w zasadzie wszystko, co można napisać o tym produkcie z Austrii. Nad czym się tu bowiem jeszcze rozwodzić, nad budową, kolorystyką?
Może dodamy jeszcze tylko, że różni się od gumki recepturki ceną. Za uchwyt Finn trzeba zapłacić 12 euro. Przy zakupie dostaniemy ponadto kupon rabatowy z kodem dla wybranego przez siebie miasta w aplikacji BikeCityGuide* o wartości 20 zł.

* BikeCityGuide jest aplikacją nawigacyjną do smartfonów przygotowaną z myślą o rowerzystach w aglomeracjach miejskich. Zawiera ona ulice, a także trasy rowerowe oraz trasy miastowe wzdłuż ciekawych punktów turystycznych.

Uchwyt do smartfona Finn


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy