Solidny, atrakcyjny i wygodny, taki powinien być rowerowy plecak

Materiały wprost z brytyjskiej armii, polskie wzornictwo i wykonanie, to musiało dać ciekawe efekty. Tchakon, młoda polska marka, zaprezentował swoje plecaki rowerowe na sezon 2014. Proste, mocne, wodoodporne, duży wybór kolorów. Plecak rolowany Tchakon
Przed zbliżającym się sezonem rowerowym (czy też szczytem sezonu, jak twierdzę ci, którzy jeżdżą cały rok) zaczęły się pojawiać ciekawe dodatki przydatne każdemu cykliście. Każdy kto jeździ dużo po mieście wie, że jednym z najbardziej przydatnych dodatków do rowerowego stroju jest odpowiedni plecak lub torba. Sakwy są oczywiście najbardziej wygodne, bo nie trzeba niczego dźwigać samemu na plecach, ale gdy już dojedziemy do celu pojawia się pytanie: co z nimi zrobić? Zostawić z zawartością? Mało rozsądne. Przepakować zawartość do torby? Tak, ale po co wówczas sakwy. Sakwy są więc super, ale jednak na dłuższe podróże. Chyba, że posiadamy model, który potrafi się zmienić w podręczną torbę. Są takie wynalazki, niektóre nawet gustowne, ale bardzo drogie.
Jeśli więc jeździmy głównie po mieście trzeba wybrać jakiś plecak. Powinien być lekki, pojemny, wygodny. Plecaki Tachakon z naddatkiem spełniają te warunki, a przy okazji dają możliwość wyboru spośród wielu opcji kolorystycznych. Łatwiej jest więc dopasować coś do własnych potrzeb.
Olive cotton rucksack TchakonGłównym pomysłem pomysłodawców marki Tchakon była prostota wykonania, bez zbędnych funkcji, które w praktyce okazują się mało przydatne, w połączeniu z solidnością wykonania. Nic więc dziwnego, że projektanci sięgnęli po najlepsze materiały. Podstawą jest bardzo wytrzymałe, wodoodporne płótno bawełniane połączone mocnymi nićmi i bawełnianymi pasami, których specyfikacja techniczna spełnia wymagania Armii Brytyjskiej. Większość materiałów pochodzi zresztą właśnie z Anglii. Warto też podkreślić, że plecaki nie posiadają żadnych syntetycznych dodatków.
Sam design jest wzorowany na najbardziej tradycyjnych rozwiązaniach. Plecaki rolowane to mrugnięcie w stronę kurierów rowerowych, którzy potrzebują pojemnych i solidnych konstrukcji. Dzięki rolowaniu, można zwiększyć znacząco pojemność plecaka bez szkody dla wyglądu i wygody. Plecak klasyczny, to inspiracja prostymi plecakami turystycznymi z początku XX wieku. Nie ma tu zbędnych elementów, jest jakość i praktyczność.

Granatowy plecak klasyczny na rowerPlecaki rolowane pomieszczą laptopa o rozmiarze 17 cali, a klasyczny o rozmiarze 15 cali. Ponadto będzie jeszcze sporo miejsca na inne rzeczy. Wnętrze plecaków, atrakcyjnie wyściełane czerwonym bawełnianym drelichem, które przy okazji wzmacnia całość, kryje dodatkowe kieszenie na tablet lub teczkę z dokumentami. Na zewnątrz, po obu bokach, kieszenie na drobiazgi, do których chcemy mieć szybki dostęp.
Plecaki Tchakon są idelanym rozwiązaniem dla rowerzystów, którzy często podróżują po mieście i potrzebują mieć coś wygodnego do przewożenia różnych rzeczy. Sprawdzą się jednak także w codziennym użyciu, gdy rower parkuje w domu. Bogata oferta kolorystyczna sprawia, że każdy może wybrać coś najbardziej odpowiedniego do własnych upodobań ubraniowych. Plecaki te mogą więc być wyjątkowym prezentem dla każdego, nie tylko cyklisty.
Plecaki Tchakon można kupić na www.BikeButik.pl.plecak klasyczny Tchakon Plecak kurierski rolowany Tchakon
Biały plecak klasyczny Tchakon


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy