Wiosenna sesja rowerowa

Piękna dziewczyna, rower i cudowne okoliczności przyrody to wspaniałe połączenie, a jeśli w pobliżu znajdzie się dobry fotograf, to powstaje magiczna sesja. Prezentowane poniżej zdjęcia wykonała Joanna Gałązka.
Joanna Gałązka Depth of Filed rowerowa sesja


Joanna Gałązka, która pochodzi ze Śląska i jest fanką naszego profilu na Facebooku, postanowiła pokazać nam swoje zdjęcia. Joanna nie tylko jest fanką rowerów, ale i fotografii, co zaowocowało przepiękną sesją.
Joanna Gałązka Depth of Filed akty nudeSpory udział w powstaniu zdjęć miał – jak sama go określiła – jej facet Paweł. Paweł pomagał w organizacji sesji, a że przy okazji jest też fanem BikeTrendy, więc nie można było o nim nie wspomnieć.
Przy okazji zachęcamy do zapoznania się ze
stroną Depth of Filed poświęconą fotografiom Joanny Gałązki, gdyż znaleźć na niej można sporo fantastycznych zdjęć spoza rowerowego świata. Znajdziecie tam portrety, trochę fotografii okolicznościowych, a także wyborne akty (próbka obok).
Na zdjęciach z sesji rowerowej możecie podziwiać oczywiście nie tylko modelkę, ale i stylową Electrę.
Joanna Gałązka Depth of Filed rowerowa sesjaJoanna Gałązka Depth of Filed rowerowa sesjaJoanna Gałązka Depth of Filed rowerowa sesja


Dodaj komentarz

- liczba komentarzy